רכישת מגרש

רכישת מגרש

מחפשים קרקע להשקעה ?

כיום יותר מתמיד בניית בית חלומות באחד מאזורי הנוף הפסטורלי המקיפים את ישראל חשוב ונצרך מתמיד. בחירת מגרש לבניית בית מגורים למשפחה הפך לעסקת החיים החשובה ביותר עבורנו.

לפיכך, קיימות חברות רבות היום שכל עיסוקן לשווק מגרשים למטרות בנייה פרטית וכדומה.
גם אם חשבתם שאתם בקיאים מאוד בסוגיית רכישת מגרש והשלכותיה , תהיו מופתעים לדעת כי קיים מידע שטרם ידעתם אותו לפני מאמר זה.

מספר טיפים לפני רכישת מגרש

קיימים מספר היבטים שבהם שימת לב היא חשובה ואף הכרחית.
להלן מספר טיפים לפני רכישת מגרש :
  • אתם לפני רכישת מגרש שקרץ לכם מאוד?! בדקו היטב עם החברה והגורמים האחראים לכך כי בעתיד לא ייבנה מבנה ציבורי לסוגיו אשר עלול להפקיע כ 40% משטח המגרש ללא תמורה.
  • ישנם יועצים בנושאים אלו שלבטח מעורים יותר בכל הקשור לרכישת מגרש לצורך בניית בית מגורים , היוועצו עימם ותתפלאו לגלות דברים שטרם נתקלתם בהם קודם, הם בהחלט יתנו לכם פרספקטיבה חדשה ויסללו לכם דרך ברורה למגרש ביתכם.
  • לא כל חברה המשווקת קרקעות תשמח לתת לכם את כל הפרטים המלאים אודות מגרש המועד לפקיעה בקרוב למטרות בניית בתים, לפיכך חשוב לבחור בחברה אמינה שמהרגע הראשון הכימיה התקשורתית והליווי יהיה מעשי, פרקטי אמין ומקצועי.
  • מגרש בעל גודל מורחב ובמקומות אטרקטיביים ביותר מעלה קושי למצוא אחד כזה בגלל ה"בהלה" לנדל"ן ובעיקר כאשר מדובר במגרש לצורך בנייה כפרית וכדומה.

אז איך מוצאים מגרש מתאים?

בעבר כולם רפרפו בלוחות למכירה מגרש בית וכדומה, למעשה מנהג זה נהוג גם היום אך הולך ופחות עם הזמן, אודות לכל המתווכים היודעים בדיוק לחפש ולענות על צרכי כל לקוח לגופו. מתווך לענייני מגרשים הנה אפשרות אחת.

דרך נוספת במקביל לתיווך , ניתן לבדוק חדשות לבקרים באתר מנהל מקרקעי ישראל המעדכנים הכין מוצעים מגרשים למכירה באזוריכם או באזור המועדף עליכם מאידך הסיכוי לזכות במגרש המוצע באתר זה הוא נמוך ביחס לדרכים אחרות , משום שמגרשים המפורסמים על ידי מנהל מקרקעי ישראל יש קופצים רבים כך שהסיכוי הולך ופוחת לזכות.

המלצה לחיפוש מגרש

דרך נפוצה , מהימנה ומקצועית היא לחפש מגרש למכירה באתרי אינטרנט בסוגיית מכירת קרקעות.
תכנים נוספים