מגרש למכירה

מגרש למכירה

מחפשים קרקע להשקעה ?

עולם הנדל"ן קורץ לרבים מאיתנו – אנשי עסקים אנשים פרטיים כאחד, כאשר הוא מציע לנו אמצעים רבים להתעשרות.
עם זאת, כמו בנושאים רבים אחרים, ובמיוחד כאשר מדובר על סכומים גדולים מאוד של כסף, רצוי מאוד לדעת מה אנחנו עושים ואיך לבצע את העסקה הנכונה – במקום הנכון, בזמן הנכון ובצורה הנכונה.

לעיתים חשוב יותר גם לדעת לא לעשות את העסקאות הלא נכונות, וזה לעיתים דבר שלומדים רק דרך הניסיון – שלנו או של אחרים שעוזרים לנו בתחילת דרכנו.

קניה של מגרש למכירה הוא אחד האפשרויות שעומדים בפני כל משקיע – מתחיל ומתקדם כאחד, כאשר הוא מציע אפשרויות רבות – מגרש שעליו ניתן לבנות בניין, להשקיע ולהפוך אותו למגרש או ליצור בו משרדים עבור עסקים.

האפשרויות? רבות ומגוונות, וכל אחת מהן אפשרית בהתאם לקרקע, למיקומה ולסטאטוס הנוכחי שלה.

מגרש למכירה – איפה מוצאים?

בימי האינטרנט, נעשה הרבה יותר פשוט לחפש ולמצוא מגרש  ולעיתים שווה גם לבחור ולבדוק באמצעים שכבר איבדו את הפופולאריות שלהן, ודווקא שם למצוא את המציאות האמיתיות –

איתור מגרש בעיתונות, למשל, עדיין מהווה אמצעי גדול עבור משקיעים למציאה של מגרש למכירה במחירים נמוכים, כאשר הפוקוס בימינו מתמקד, כאמור, באינטרנט.
כמו כן, ניתן לעיתים למצוא מגרש למכירה דרך סוכנויות תיווך, שאלה אומנם יגבו סכום מסוים עבור ביצוע העסקה, אבל המחיר שהן יציעו עשוי בהחלט להשתלם.

מגרש למכירה – איפה?

מגרשים למכירה וגם קרקעות למכירה ניתן למצוא בכל רחבי הארץ. השאלה היא – מה ערך המגרש כרגע, בכמה מוכרים אותו, ומה יהיה ערכו בעתיד?
השאלות האלה הן שאלות שלא תמיד קל לענות עליהן, ולכן לפעמים רצוי להתייעץ עם יועצים מומחים בנושאים של מגרשים למכירה על מנת שיוכלו לתת לנו את חוות דעתם המקצועית בנושא.

קניה של מגרש

קניה של מגרש למכירה ברמת הגולן, למשל, עשויה להיות השקעה לטווח הארוך – המחירים כרגע נמוכים מאוד, והממשלה מקצה משאבים ונותנת הטבות לאנשים שעוברים לגור באזור.
קניה של מגרש למכירה באזור המרכז, ובייחוד תל אביב, עשוי להיות יקר פי כמה אבל גם להניב תוצאות מהירות יותר, ואולי אפילו, אם יתמזל מזלנו, גבוהות יותר.
תכנים נוספים