מגרשים לבנייה

מגרשים לבנייה

מחפשים קרקע להשקעה ?

ערכה של קרקע, יודע כל אחד, הוא פועל יוצא של מיקומה. כאשר אתם מבקשים לרכוש מגרשים לבנייה חשוב ביותר לנתח את מאפייניו של האזור בו ממוקמים המגרשים בהם אתם מעוניינים.

מגרשים לבנייה – מיקום

כאשר אתם בוחנים מגרשים לבנייה באזור מסוים ,שיקול חשוב ביותר הוא אופייה של השכונה או היישוב בו מוצעים המגרשים.

  • האם מדובר בישוב דתי או חילוני ואם מדובר בישוב דתי חשוב לבחון לאיזה זרם משתייכים תושבי הישוב – דתיים מתונים, חרדים, חסידים וכדומה?
  • מהו החתך הסוציו-אקונומי של תושבי האזור?
  • מהן אפשרויות התעסוקה באזור – האם זה אזור בו קיימות אפשרויות תעסוקה זמינות או שמא יצטרכו המתגוררים בו להרחיק לכת בחיפוש אחר תעסוקה?
  • מהן אפשרויות החינוך באזור?

 

כל השיקולים הללו הם שיקולים מכריעים, המשפיעים במידה משמעותית ביותר על ערכם של מגרשים לבנייה. בקיצור, מיקום מגרשים לבנייה הוא קריטי ביותר בקבלת ההחלטה לרכישתם, יש לוודא כי המיקום הוא נוח, אטרקטיבי ובעל פוטנציאל להשקעה רווחית.

רמת הסיכון

כפי שאנו יודעים, חלק גדול מן הקרקעות בישראל הן קרקעות ששימשו בעבר לצרכים חקלאיים. כאשר אתם רוכשים מגרשים למכירה חשוב מאוד להביא בחשבון מהו הסטטוס של הקרקעות הללו. האם אלה קרקעות חקלאיות שיש סיכוי סביר שיופשרו בעתיד הקרוב? האם אלה קרקעות שכבר הופשרו? רכישת מגרשים על קרקעות שעתידות לשנות את יעודן היא רכישה שעשויה להסתבר כמוצלחת מאוד, אך מאידך כרוך גם סיכון מסוים בצידה.

לכן רכישה של קרקעות כאלה אינה מומלצת למי שמשקיע את כל חסכונותיו ברכישה של מגרשים לבניה, אלא למי שיכול להרשות לעצמו מידה מסוימת של סיכון. כלומר, יש לחשוב היטב לפני רכישת הקרקעות ולהשקיע בבירורים בירוקרטים רבים אודות העבר, ההווה והכי חשוב העתיד של המגרשים הללו, ורק אז להחליט האם להשקיע את הסכומים לרכישה.

מגרשים לבנייה – אתר מומלץ

כאשר אתם מעוניינים ברכישת מגרשים לבנייה, מומלץ להיעזר במומחים המצויים בתחום הנדל"ן ומסוגלים לאתר עבורכם הזדמנויות כדאיות. מומחים לתחום הנדל"ן גם מתמצאים היטב בכל הסבך הבירוקרטי של תחום הנדל"ן וניסיונם עשוי להתברר כנכס שאינו נופל בערכו מן הנכס שאתם רוכשים.

אתר 2land הם המומחים ובעלי המוניטין הרבה ביותר בתחום הנדל"ן בכלל ומגרשים לבנייה בפרט. אתר 2land הינו המוביל בתחום, והוא יספק לכם ייעוץ חינם, הסברים בסיסיים והצעות רבות, מגוונות ובמחירים נוחים לרכישת קרקעות למכירה. האתר מאגד בתוכו כל מה שצריך לדעת בתחום הנדל"ן והקרקעות בישראל

תכנים נוספים