מגרשים למכירה

מגרשים למכירה

מחפשים קרקע להשקעה ?

מגרשים למכירה, למה? כי אין כמו הבית. זה ידוע לכולם. הבית הוא המקום בו המשפחה גדלה, בה אנחנו מרגישים הכי בנוח, בו כל הרגעים השמחים ביותר שלנו קורים. מי לא חולם על בית פרטי עם גינה שהוא בונה ומתכנן לפי ראות עיניו? בית שבו באמת תרגישו בבית מכיוון שהוא שלכם מהמסד לטפחות. בית שראיתם אותו משלב הקרקע הריקה ועד שהוא קורם עוד וגידים (וקירות) ונהפך להיות הבית שלכם, שעליו חלמתם.

קניית מגרשים למכירה

בית כזה יכול להיות בהישג ידכם. אולי לא באופן מיידי, אבל השקעה נכונה בקניית מגרשים למכירה יכולה לספק לכם את בית החלומות שלכם בעוד מספר שנים, גם אם אין לכם סכומי כסף בלתי מוגבלים שמתאימים לקניית דירה או חלקה בשכונת ווילות קיימת.

הסוד נמצא ברכישה נכונה של מגרשים למכירה שטרם הופשרו לבנייה. מגרשים שכבר הוכשרו לבנייה במרכז הארץ, עלותם גבוהה ובלתי נגישה לרובינו. עם זאת, ישנם מגרשים למכירה באזור המרכז שטרם הופשרו לבנייה ולכן עלות קנייתם עדיין נמוכה וניתנת להשגה. להשוואה, 350 מ"ר קרקע לבניה בשכונה וילות בחורש בזיכרון יעקוב, עולה כ-1,800,000 ¤. מאידך, מגרשים למכירה בגודל 600 מ"ר בפרויקט "צמרת זכרון" עולה רק 199,000 ¤. ההבדל הוא עצום.

קנייה של מגרשים למכירה מסוג זה דורשת סבלנות

אמנם קנייה של מגרשים מסוג זה דורשת סבלנות מסוימת, עד אשר תופשר הקרקע. מצד שני, קנייה כזו מאפשרת לכם להשקיע נכון את כספכם, בהשקעה נבונה לעתיד. כאשר יופשרו המגרשים הללו, ערך המגרשים יעלה באופן דרסטי, ואתם תרוויחו את האפשרות לבנות את בית חלומותיכם בשכונה חדשה ומתפתחת במרכז הארץ, באזור יפהפה ובמחיר חסר השוואה.

הסובלנות שתהיה לכם בקניית מגרשים מסוג זה תשתלם. מצוקת הקרקעות לבנייה במרכז הארץ גדולה, בשל גידול האוכלוסייה והמחסור היחסי בקרקעות. לכן, קרקעות חקלאיות מופשרות באופן מתמיד לבנייה. קניית מגרשים למכירה באזורים כמו זכרון יעקוב, חדרה ועוד הם השקעה וודאית בקרקעות שערכן נמוך היום ובשנים הקרובות ערכן יעלה יחד עם האפשרות לבנות עליהן בית חלומות.

השקעה במגרשים

בנוסף, בשל ביטוח מס הרכוש בשנת 2000, הסיבוכים הכספיים שהיו כרוכים בהחזקת קרקע מסוג זה הוסרו. כבר אין צורך לשלם מס שנתי על החזקת קרקעות. עובדה זו הופכת את הכדאיות של קניית מגרשים לכדאית עוד יותר.

השקעה היום במגרשים למכירה באזור שבו תרצו לבנות תהיה השקעה לטווח ארוך בבית צמוד קרקע מהחלומות במחיר שתוכלו לשלם.

תכנים נוספים